Zoomie Web Giriş

Zoomie Web Giriş (Ücretsiz Stalk)

Çözüm

Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Instagram uygulaması, kullanıcılarına iki farklı gizlilik seçeneği sunuyor. Birçok kişi Instagram hesaplarını gizli olarak kullanma taraftarı. Instagram hesap gizli olduğunda kişiyi takip etmediğiniz takdire paylaşımlarını görmeniz mümkün değildir. Ancak hesap paylaşımlarını görmek için birçok uygulama mevcuttur.

Instagram’ın gizlilik duvarında 2 farklı gizlilik seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler Instagram kullanıcıların kendi isteklerine bağlı olarak aktifleştirilebilir. Ancak hesaplarını gizliye alan Instagram kullanıcıların paylaşımları tam olarak herkese gizli değildir. Geliştirilen bazı gizlilik duvarını aşan uygulamalar sayesinde görmek mümkündür.

Bu uygulamalar gizli hesapları görüntülemenize olanak sağlıyor. Hesap bilgilerine uygulama sayesinde bakıldığında ise hesap kullanıcısına herhangi bir bildirim gitmemektedir. Bu uygulamaya Zoomie Web Giriş ile kullanmak mümkündür. Zoomie programı sayesinde, dilediğiniz gizli hesapların paylaşımlarını görebilirsiniz.

Zoomie Web Giriş Linki
Link DurumuÇalışmıyor
Son Kontrol TarihiAğustos 2023

Zoomie uygulaması, son dönemlerde geliştirilerek, kullanıcılara ücretsiz bir şekilde kullanım imkânı sunuyor. Zoomie uygulaması gibi birçok uygulama sayesinde hesaplarını gizliye alan Instagram kullanıcıların, paylaşımlarını ve daha fazlasını görmenize yardımcı olur. Bu tip uygulamalara son dönemlerde oldukça fazla ihtiyaç duyuluyor.

Stalk yapmak isteyen ve yeni başlayan kullanıcılar için Zoomie doğru bir seçenek olacaktır. Program sayesinde anonim bir şekilde gizlide olan hesapları inceleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaparken karşı taraf bu işlemini görmez. Aynı zamanda bildirim de gitmez. Anonim olarak bu işlemi gerçekleştirirsiniz.


Daha fazla bilgi;


Zoomie For Instagram – Profile

Son dönemlerde stalk yapmak isteyen ve merakını gidermek için bazı kullanıcılar gizli hesapları görüntülemek için bazı program araştırmaları yapmaya başladı. Ülkemizde de oldukça popüler sosyal medya hesaplarından da biri olan Instagram, kullanıcılarına gizlilik seçeneğini açık ve kapalı olmak üzere iki seçenek sunuyor.

Instagram hesapları için gizliliği aktif hale getiren kullanıcıların paylaşımlarını sadece kendi takipçileri görür. Kendisini takip etmeyen kullanıcılar tarafından kendi paylaşımlarının görülmesi mümkün değildir. Bu tip durumlarda stalk yapmak isteyen kişiler için bazı programlar kullanıma sunuldu. Programlardan biri de Zoomie’dır.

Zoomie programı kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde kullanıma sunmaktadır. Programı kullanmak isteyen kişilerin bir Instagram hesabı olması gerekir. Hesabı olmayan kişiler tarafından kullanması mümkün değildir. Bunun için bir Instagram hesabı açmak gerekir. Instagram hesabı açmak için birkaç adımı takip etmek gerekir.

Instagram hesabı açmak isteyen kişiler için yapması gereken aşamalar şu şekildedir;

  1. Instagram hesabı açmak için iki seçenek mevcuttur. Biri web üzerinden, diğeri ise uygulama üzerinden.
  2. Uygulama üzerinden Instagram hesabı oluşturmak isteyen kişiler, öncelikle Android kullanıcılar Google Play Store, İOS kullanıcıları ise App Store üzerinden Instagram uygulamasını indirmesi gerekir.
  3. Instagram uygulaması indikten sonra uygulamayı açın.
  4. Uygulama açıldıktan sonra yeni hesap seçeneğine tıklayın
  5. Ardından kendi bilgilerinizi ve Instagram hesabınıza ait bilgiler gireceksiniz.
  6. Öncelikle bir kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor.
  7. Kullanıcı adını girdikten sonra, şifre oluşturmanız gerekir.
  8. Şifre oluşturduktan sonra gmail hesabınızı girip ve postalarınıza gelen şifreyi girerek hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Instagram hesabı olan kullanıcılar takip etmedikleri hesapların paylaşımlarını görmek için Zoomie uygulamasını kullanabilir. Zoomie uygulaması sayesinde dilediğiniz kullanıcının paylaşımlarını anonim şekilde görmenize yardımcı olur. Anonim şekilde gizli hesaba sahip olan kişilerin paylaşımlarını görebilirsiniz.

Zoomie For Instagram – Profile uygulaması Instagram gizli profilleri görüntülemenize yardımcı olan uygulamalardan biridir. Takip etmediğiniz hesapları bu uygulama sayesinde paylaşımları görmeniz mümkündür. Stalk yapmak isteyen kullanıcılar için kullanılabilecek bir uygulamadır.

Zoomie Web Instagram

Bazı gizli hesapları görüntülemek için son dönemlerde bazı uygulamalar geliştirilerek kişilerin kullanıma sunuluyor. Bu uygulamalardan bazıları ücretli bir şekilde kullanıma sunulurken, bazı uygulamalar ise ücretsiz bir şekilde kullanıma sunuluyor. Ücretli olan programların bazı kullanım paketleri, kullanıcılara sunulmaktadır.

Programların ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde kullanıma sunulmasının yanı sıra bazı programlar APK, uygulama ve VPN şeklinde kullanım sağlanır. Uygulama ve VPN girişli programları hem İOS hem de Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Ancak APK formatındaki programları İOS kullanıcılarının kullanması mümkün değildir.

APK formatındaki bazı gizli uygulamaları görüntüleyen programlar İOS kullanıcılarına kullanıma sunulamamaktadır. İOS ürünleri bu tür dosyaları yüklenmesinin önüne geçiyor. Bu yüzden bazı uygulamaları, İOS kullanıcıları kullanamaz. Ancak web üzerinden girişleri mevcut ise İOS kullanıcıları web üzerinde giriş sağlayabilir.

Web üzerinden giriş kabul eden uygulamalardan biri de Zoomie’dir. Programa Web üzerinden giriş yaparak kullanmak mümkünüdür. Bunun için sadece bir Instagram hesabına sahip olmak yeterli olacaktır. Instagram hesabına sahip olmayan kişiler tarafından kullanmak mümkün değildir. Bunu için bir hesap oluşturmak gerekir.

Zoomie Web Instagram sayesinde gizli hesapların paylaşımlarını görebilmeniz artık mümkün. Stalk yapmak isteyen kullanıcıların başvurduğu ve kullanmayı tercih ettiği uygulamalardan biridir. Hem ücretli hem de ücretsiz hizmet alanı mevcuttur. Paylaşımları aynı kalitede görmek mümkündür.

Zoomie İOS

Dünya genelinde popülerleşen sosyal medya uygulamaları arasında Instagram yer alıyor. Instagram uygulamasını kullanan kişiler, hesaplarını gizlilik seçeneği olarak iki farklı şekilde kullanabilirler. Instagram hesabını gizliye alan ve herkese açık olmak üzere iki farklı şekilde kullanan kişiler arasında aslında hiçbir fark yoktur.

Son dönemlerde kullanıma sunulan uygulamalar sayesinde artık gizlide olan hesapların da içerikleri görüntülenebilir. Bunun için de uygulama indirmek veya web üzerinden giriş yapmak yeterli olacaktır. Bu uygulamalar arasında Zoomie de yer almaktadır. Zoomie uygulaması, kullanıcılarına APK formatında kullanıma sunmaktadır.

APK olarak kullanıma sunulan bu platform Zoomie İOS için mümkün değildir. Bilindiği üzere İOS cihazlarına APK indirmek mümkün değildir. Ancak Android cihazlara APK olarak indirerek kullanmak mümkündür. İOS kullanıcıları ise web üzerinden programı kullanması mümkündür.

Zoomie İndir

APK formatında kullanıma sunulan Zoomie uygulamasını APK formatında indirmek mümkündür. Android kullanıcıları öncelikle, APK formatındaki Zoomie uygulamasını indirmesi gerekir. Ancak uygulamayı indirirken uygulamayı kullanabilmek için bazı izinlere telefonun ayarlar kısmından izinleri onaylamak gerekiyor.

İndirilen uygulamayı dosyalar kısmından kurmak mümkündür. Dosyalar kısmına giderek indirilen doyanın üzerine tıklayın ve yükle seçeneğine tıklayın. Birkaç saniye içerisinde uygulama kurulacaktır. Ve normal uygulama gibi diğer uygulamalar arasında bulabilirsiniz. Giriş yaparak stalk yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Android cihazlara Zoomie indirmek oldukça kolay. APK olarak kullanıma sunulan Zoomie hem ücretli hem de ücretsiz hizmet seçeneği bulunmaktadır. Stalk yaparken ihtiyacınız olacak uygulamalardan biridir. Ancak İOS telefonlar için APK indirmek mümkün değildir.

APK formatında uygulamayı sadece Android kullanıcıları indirebilir. İOS kullanıcıları, üreticiler tarafından bu durum sınırlandırılmış bir durumda bu yüzden kullanmaları mümkün değildir. APK dosyasını indiremeyen İOS kullanıcıları web üzerinden uygulamayı kullanmaları mümkündür. Bunun içinde uygulama sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web üzerinden giriş, uygulamada giriş yapıldığı gibi yapılmaktadır. Web üzerinden giriş için de aynı zamanda Instagram hesabına ihtiyaç duyulur. Instagram hesabına sahip olmayan kişiler, gizli hesaba sahip olan Instagram kullanıcıların profillerini görüntüleyemez ve göremez. Bunun içinde bir hesap oluşturmak gerekir.

Instagram hesabı oluşturmak için ister Web üzerinden ister uygulama üzerinden hesap oluşturulabilir. Birkaç adım ile Instagram hesabı oluşturarak, hesabını gizlide kullanan kişilerin, paylaşımlarını görebilirsiniz.

Nalan Ademoğlu

"Öz vatanında parya" durumunda. Edebiyatı ve kamp ateşlerini sever.

https://necsierraleone.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir